Garantiler Hakkında

İnternet sitemiz  ürün yazılımlarını doğrudan  bu resetleme yöntemlerinin geliştiricileri ve üreticilerinden satmaktadır. Satmış olduğumuz tüm ürün yazılımları %100 çalışır durumdadır ve her yeni ürün yazılımı sürümü satışa sunulmadan önce özel cihazlar üzerinde test aşamasından geçer. Firmamız bugüne kadar OS yazıcılar ve Çok İşlevli Cihazların resetlenmesi için çok sayıda program satmıştır ve bizden alacağınız her türlü programın, yazıcının özelliklerine uygun olarak  çalışacağını  garanti ediyoruz. Eğer ürün yazılımı satın aldıktan sonra cihazınızı resetlemeyi başaramazsanız size ilgili her türlü teknik desteği verme sorumluluğunu üstleniyor  ve çözüm bulunamayan hallerde paranızı iade ediyoruz. Yazıcı resetlemesi yapılırken ilgili talimatların izlenmesi halinde, ürün yazılımımızın hiçbir şekilde yazıcınıza zarar vermeyeceğinin ve onun düzgün çalışmasını etkilemeyeceğinin özellikle altını çizmek isteriz.

Garantimiz, sahip olduğumuz memnun müşterilerdir, ürünlerimizi satışa sunduğumuz günden beri müşteri sayımızda önemli bir artış gerçekleşti. Bugün itibariyle ürün yazılımlarımızı kullanan müşteriler arasında, dünyanın dört bir yanından firmalar ve bireyler bulunmaktadır. Her geçen gün memnun kullanıcı sayımız artmaya devam etmektedir.

Potansiyel müşterilerimizin büyük kısmı, "parayı ödedikten sonra ürün yazılımını alacağımın garantisi nedir?" sorusunu sormaktadır. Bu tür soruları yönlendiren müşterilerimizin birçoğu eski Sovyetler Birliği ülkelerinde bulunuyor ve bu ülkelerde dolandırıcılık oranının çok yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Ne var ki, sizden rahatlamanızı istiyoruz. Çünkü biz, kesinlikle insanları dolandırma amacı gütmeyen kökleri sağlam bir Avrupa firmasıyız. Sitemiz, bu sektöre girilen günden beri ürün yazılımı satmakta ve kullanıcılarına teknik destek sunmaktadır. Bu nedenle siz de diğer birçok kullanıcının yaptığı gibi gönül rahatlığıyla bize güvenerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Yazıcı Resetleme Printer Resetter Drucker Resetter Elit Elektronik Ebiron E-Ticaret