Ödeme Bilgileri

Şu anda ürün yazılımı satın alabilmek için “PayPal”, veya “Banka Havalesi” ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz. Veya bir aracı kullanarak bu ödeme sistemleri vasıtasıyla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Yakın zaman içinde, müşterilerimize hizmetlerimizi kredi kartı aracılığıyla satın alabilme imkânı sunmayı planlıyoruz. 

Ürün yazılımı siparişi vermek oldukça basittir. İhtiyacınız olan ürün yazılımını bulun, ilgili alanları doldurun ve siparişi onaylayın. Bu işlemin ardından ödemeyi nasıl yapmak istediğinizi seçmeniz istenecektir.

 1. PayPal ile ödeme yapmak

Eğer "Paypal" aracılığıyla hizmetin ödemesini gerçekleştirmeyi seçerseniz ilgili düğmeye tıklamanızın ardından "Paypal" web sitesine yönlendirilirsiniz. Profilinizi açıp ödeme bilgilerini girdikten sonra "send money" düğmesine tıklayarak ödemeyi onaylamanız gerekir.

 2. Banka Havalesi İle Ödeme Yapmak

Hizmetin ödemesini "Banka Havalesi" aracılığıyla gerçekleştirmeyi seçtiğiniz takdirde, ilgili ödeme miktarını banka hesap numaralarımıza yapmalısınız.

Ödeme işlemini tamamlamanızın ardından otomatik olarak Web Sitemizden size bir e-posta gönderilir (1-3 dk.). Gelen e-postanın içinde tıklayarak bilgisayarınıza indirebileceğiniz zip dosyası biçiminde sipariş verdiğiniz ürün yazılımı bulunur.

3.  Eğer bu iki ödeme sisteminden herhangi birinde hesabınız yoksa

Ürün yazılımını alabilmek için aracılar yardımıyla ödemeyi gerçekleştirmeniz gereklidir ("Banka Havalesi" veya "Paypal" hesabına para gönderme imkânı bulunan arkadaşlarınız, bankalar, özel kişiler, vb.). Ödeme bilgileri aşağıda verilmektedir.        

Eğer ödeme, siparişi verilen ürün yazılımı hakkında bize detaylı bilgi verilmeden gerçekleştirildiyse lütfen ödemenin hemen ardından siparişinizin ne olduğunu, ne zaman verdiğinizi, hangi para biriminde ödeme yaptığınızı ve ne kadar ödediğinizi bildirin.

Ürün yazılımının ödemesini aldığımız anda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine ürün yazılımını indirebilmeniz için gereken bağlantıyı göndeririz. 

Ödeme bilgileri:

Banka Havalesi:  

T. İŞ BANKASI

EROL KARAYILAN HESABI

ŞUBE KODU: 6302

HESAP NO: 0603932

IBAN:  TR80 0006 4000 0016 3020 6039 32

Hesap Numaralarımız

PayPal:  

elitelektronikl_erol@hotmail.com

Yanıt süresi hakkında


Dünyanın farklı noktalarında yaşayan müşterilere sahip olduğumuzdan dolayı, müşterilerimizin soruları için bir yanıt verme süresi belirledik. Firmamız   UTC+02:00 saat diliminde bulunmaktadır. Bu nedenle bulunduğunuz bölge ile aramızda bulunan saat farklılığını lütfen aklınızdan çıkarmayın. Yalnızca saat 08:00 ile 19:00 arasında gelen e-postalara veya ürün yazılımı taleplerine  10 ile 60 dk. arasında yanıt vermeyi garanti ediyoruz. Aynı şekilde bu zaman aralığı içinde ürün yazılımını teslim alma süreniz de 10 ile 60 dakika arasında değişmektedir.  19:00 ile sabah 8 ve  tatil günlerinde yapılan her türlü talebe yanıt vereceğimizi garanti ediyoruz,  ancak bu zaman aralıklarında yanıt verme süremize ilişkin net bir süre belirtemiyoruz.  

Yazıcı Resetleme Printer Resetter Drucker Resetter Elit Elektronik Ebiron E-Ticaret